skip to Main Content
Site sahibi Akgül Hukuk
  • www.akgul.av.tr adresini ziyaret eden ve kişisel bilgilerini (ad-soyad, adres, telefon numarası, e-posta adresi) paylaşan ziyaretçilerin bilgilerini, kendi bünyesi içinde özel ve gizli tutacağını ve bunu avukatın sır saklama yükümlülüğü kuralı gereği 3. kişilerle paylaşmayacağını taahhüt eder.
  • Sır saklama yükümlülüğü, avukatın birincil ve temel hak ve görevidir. Bu yükümlülük; zaman, mekan ve kişi ile sınırlı değildir. Hukuki hizmet verilirken, bizimle birlikte çalışan tüm personele sır saklama yükümlülüğünün önemi ve bu hususa riayet edilmesi gerektiği hatırlatılmaktadır.
  • Web sitemizdeki formu doldurmanız veya telefon numaramızdan bizimle irtibata geçmeniz halinde sizden bilgi alımı söz konusu olacaktır. Bu bilgiler sadece sorunuzu yanıtlamak, sizinle irtibata geçmek ve www.akgul.av.tr web sayfasındaki hizmeti geliştirmek için yapılan çalışma sonucu oluşan istatistiki verilere ulaşmak amacı ile kullanılacaktır.
  • Akgül Hukuk, kişisel bilgileri gizli tutmayı, sır saklama yükümlülüğünün getirdiği kurallara uygun olarak, gizli bilginin tamamının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. Bilgi güvenliği için tarafımızca alınan önlemlere karşın sisteme yapılan saldırılar sonucunda bu bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Akgül Hukuk’un herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.