skip to Main Content
İlknur Akgül

İlk ve orta öğretimini Ankara ve İzmir’de tamamlayan avukatımız, 2002 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. Staj döneminde hukuki takibe intikal etmiş banka ve eğitim kurumlarının alacaklarının tahsili hususunda uzmanlaşmıştır. 2004 yılında meslek stajının bitimi ile Akgül Hukuk‘u kurarak serbest avukatlık yapmaya başlamıştır. 2004 yılından bu yana Banka ve Telekomünikasyon kuruluşlarının hukuki takibe intikal etmiş alacaklarının tahsili ve özel hukuk anlaşmazlıklarının çözümleri hususunda dava vekilliği faaliyetini sürdürmektedir.

Ferda Kebabcıoğlu

İlk ve orta öğrenimini Amasya’da tamamlayan avukatımız,2004 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni bitirmiştir.2005 yılında bankalar ve eğitim kurumlarının yasal takipteki alacaklarının tahsili ile sigorta davaları konularında uzmanlaşarak stajını tamamlamış ve İstanbul Barosu’na kayıtlı avukatlar arasına katılmıştır. Günümüze dek İcra İflas Hukuku, Aile Hukuku, Miras Hukuku ile İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku alanlarında çeşitli hukuk bürolarında görev almış,2012 yılı Temmuz ayından itibaren Akgül Hukuk bünyesine katılmıştır.

[email protected]

Melda Karahan

Avukatımız 2017 yılında Uludağ Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. 2018 yılında bir Holding’in hukuk biriminde başta İcra ve İflas Hukuku olmak üzere; Ticaret Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Bankacılık ve Finans Hukuku alanlarında uzmanlaşarak stajını tamamlamıştır. Aynı yıl özel bir şirkette, Sözleşmeler Hukuku ve Borçlar Hukuku alanlarında görev almıştır. 2020 yılı Ocak ayından bu yana Akgül Hukuk bünyesinde çalışmalarını sürdürmektedir.

[email protected]